logo jotul
Wkłady kominkowe Szczecin

Wkłady kominkowe Szczecin

Zajmujemy się sprzedażą i montażem wkładów kominkowych w Szczecinie i okolicy. Świadczymy usługi klientom indywidualnym i przedsiębiorcom poszukujących wysokiej jakości produktów. Zrealizowaliśmy setki zleceń, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie w dobieraniu urządzeń do konkretnego pomieszczenia. O najwyższej jakości usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo użytkowania instalacji grzewczych, dlatego sprzedajemy tylko solidne produkty od znanych producentów. Dzięki czemu oferowane urządzenia i akcesoria przetrwają wiele lat intensywnej eksploatacji.

Wkład kominkowy powinien być odporny na wielogodzinne działanie bardzo wysokich temperatur. Musi być wykonany z trwałych materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Ważne jest, żeby dobrze zatrzymywał ciepło i oddawał je długo po wygaśnięciu płomienia. Wkłady kominkowe powinny być dobierane do kubatury pomieszczenia, by mogły pracować efektywnie i ekonomicznie.

Wkład kominkowy jest zamkniętym paleniskiem podłączonym do kanału odprowadzającego spaliny. To główny element całej instalacji, dlatego należy dokładnie sprawdzić jego parametry przed zakupem. Musi wyglądać estetycznie i umożliwiać łatwe uprzątnięcie popiołu. Przed zakupem tego elementu warto sporządzić dokładny projekt całej instalacji, co pozwoli określić minimalne parametry wkładu, które zapewnią jego efektywną pracę. Jest obowiązkowym elementem każdego paleniska, ponieważ to dzięki niemu większość ciepła zostaje w pomieszczeniu zamiast wydostawać się z dymem. Wyróżnia się trzy podstawowe typy wkładów:

  • wkłady kominkowe typu A, które pełnią głównie funkcję ozdobną, nie ogrzewają pomieszczeń,
  • wkłady kominkowe typu B, w których można palić przez maksymalnie 10 godzin,
  • wkłady kominkowe typu C zaprojektowane w celu częstego, intensywnego i wielogodzinnego ogrzewania wnętrz.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu. Nasi pracownicy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami zaproponują wkłady kominkowe, które będą efektywne i energooszczędne. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówienia. Zapraszamy.

Jøtul I 620 FRL

Jøtul I 620 FRL

Jøtul I 620 FR

Jøtul I 620 FR

Jøtul I 620 FL

Jøtul I 620 FL

Jøtul I 620 F

Jøtul I 620 F

JØTUL I 18 Harmony

JØTUL I 18 Harmony

JØTUL I 18 PANORAMA

JØTUL I 18 PANORAMA

Jøtul I 400 Panorama

Jøtul I 400 Panorama

Jøtul I 400 Harmony

Jøtul I 400 Harmony

Jøtul I 400 Flat

Jøtul I 400 Flat

JØTUL C 24

JØTUL C 24

JØTUL I 570

JØTUL I 570

Jøtul I 520 FLR

Jøtul I 520 FLR

Jøtul I 520 FR

Jøtul I 520 FR

Jøtul I 520 FL

Jøtul I 520 FL

Jøtul I 520 F

Jøtul I 520 F
kominki z Norwegii