logo jotul
Kominki Gorzów

Kominki Gorzów

Szukają Państwo wysokiej jakości kominków? W Gorzowie i okolicy świadczymy usługi związane ze sprzedażą i montażem tego rodzaju produktów. Zajmujemy się przygotowywaniem indywidualnych projektów i fachowo doradzamy w wyborze kominków z katalogu. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i najwyższe standardy obsługi. Priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładnie zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami, charakterystyką pomieszczeń, w których mają być montowane kominki. Wiemy, jakie produkty będą efektywnie i ekonomicznie ogrzewać opisaną przez klienta przestrzeń. Zawsze terminowo wykonujemy zlecone prace. Precyzja montażu kominków i całej instalacji jest niezwykle ważna, ponieważ przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników. Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowanych fachowców, którzy wiedzą, jak prawidłowo zamontować kominki. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom potrafimy dokładnie łączyć elementy i precyzyjnie docinać poszczególne części, co przekłada się na estetykę całości.

Przygotowaliśmy szeroki wybór kominków od znanych producentów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas produkty spełniające ich oczekiwania. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy. Wykonane są z najwyższej jakości surowców. Właściwie eksploatowane i konserwowane przetrwają wiele lat eksploatacji.

Czy warto montować kominek w domu?

Kominek zazwyczaj znajduje się z centralnej części domu i ułatwia wieczorny relaks. Obecność kominka, szczególnie takiego, w którym jest rozpalone drewno, pomaga budować ciepłą, przytulną atmosferę. Właściwie dobrany i zamontowany kominek pełni funkcję dekoracyjną. Wygląd tych produktów nie jest ich jedyną zaletą. Kominek może stanowić dodatkowy system ogrzewania, który będzie wspomagał główny układ odpowiedzialny za zapewnienie ciepła. Podczas dużych mrozów wypalane drewno będzie dawało dodatkowe ciepło bez konieczności zwiększania ilości opału zużywanego przez źródło ciepła (szczególnie jeśli jest to kocioł gazowy lub olejowy). Kominek może być zapasowym systemem ogrzewania, który w przypadku awarii głównego układu przejmie jego funkcję. Decydując się na zakup i montaż takich instalacji należy dokładnie określić swoje oczekiwania. Pozwoli to dobrać produkt, który sprosta wymaganiom i pozwoli cieszyć się funkcjonalnym, ekonomicznym źródłem ciepła. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy o szczegółach oferty i warunkach współpracy. Przedstawimy wstępną wycenę i zasady użytkowania produktu.

kominki z Norwegii