logo jotul
Piece kominkowe Szczecin

Piece kominkowe Szczecin

W sprzedaży mamy solidne piece kominowe. W Szczecinie i okolicy zapewniamy montaż tych instalacji w domach, firmach, instytucjach publicznych. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości od producentów znanych na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wiemy jakie są oczekiwania klientów i jak wychodzić naprzeciw nim. Fachowo doradzamy w doborze właściwego paleniska do kubatury i charakterystyki pomieszczenia.

Piece kominkowe nie pełnią funkcji głównego źródła ogrzewania, ale doskonale sprawdzają się jako instalacje dogrzewające lub awaryjne. Palenisko jest oszklone i szczelnie zamykane, dzięki czemu jest bezpieczne i może pełnić funkcję dekoracyjną. Urządzenia są łatwe w montażu i mobilne – potrzebują jedynie przyłączenia do przewodu kominowego. Piece kominkowe stanowią bardzo dobrą alternatywę dla klasycznych konstrukcji. Sprawdzą się w pomieszczeniach o różnych potrzebach grzewczych (o ile zostaną właściwie dobrane do kubatury). Są wysoce wydajne i wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu skutecznie dogrzewają pomieszczenia, a właściwie użytkowane przetrwają wiele lat eksploatacji.

Piece kominkowe można z łatwością montować w nowych i starszych budynkach. Nie wymagają uwzględnienia na etapie planowania budowy lub remontu, ponieważ nie jest konieczne budowanie specjalnej instalacji. Należy zapewnić wyjście kominowe o odpowiednym przekroju.

Rodzaje pieców kominkowych

  • piecyk typu „koza”,
  • piece kaflowe, charakteryzujące się tym, że bardzo długo oddają ciepło do otoczenia. Urządzenie zatrzymuje ciepło na nawet kilka godzin. Dostępnych jest wiele modeli wykonanych w różnym stylu,
  • piece żeliwne – mają grube ścianki, które mocno nagrzewają się przy optymalnym zużyciu paliwa. Mogą mieć różne kształty i być bogato zdobione,
  • piecyki stalowe – ta kategoria zawiera stosunkowo tanie produkty, piecyki są lekkie, mobilne i łatwe w montażu. Szybko się nagrzewają, ale też szybko tracą ciepło. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, które mają już źródło ciepła i potrzebują dogrzewania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Odpowiemy na Państwa pytania, opowiemy o dostępnych modelach. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi i merytoryczne wsparcie podczas wyboru właściwego piecyka. Oferujemy wkłady kominkowe i inne elementy instalacji. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych i firm.

ILD 7 ECO

ILD 7 ECO

ILD 8 ECO

ILD 8 ECO

ILD 9 ECO

ILD 9 ECO

ILD 10 ECO

ILD 10 ECO

ILD 11 ECO

ILD 11 ECO

ILD 12 ECO

ILD 12 ECO

ILD 13 ECO

ILD 13 ECO

ILD 15 ECO

ILD 15 ECO
kominki z Norwegii