logo jotul
Kominki Koszalin

Kominki Koszalin

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą kominków. W Koszalinie i okolicy świadczymy profesjonalne usługi obejmujące przygotowanie projektu oraz montaż całych instalacji. Oferujemy produkty od producentów, którzy są znani na całym świecie. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, o czym świadczy szerokie grono klientów, którzy polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. Wiemy, jak ważna jest terminowa realizacja zleceń, dlatego zawsze na czas kończymy prace.

Kominek w pomieszczeniu pełni nie tylko funkcję grzewczą, ale też dekoracyjną. Palenisko w salonie, sypialni pomaga budować ciepłą, przytulną atmosferę. Kominek musi być dopasowany do konkretnego pomieszczenia. Należy zwrócić szczególną uwagę na moc grzewczą, by była wystarczająca do ogrzania pomieszczenia. Umiejscowienie kominka nie może być przypadkowe. Jest kilka rodzajów palenisk, które mogą być montowane w dowolnym miejscu, jednak większość kominków powinna być właściwie usytuowana.

Rodzaje kominków

Wyróżnia się kilka rodzajów kominków:

Na bezpieczną i ekonomiczną pracę kominków mają wpływ:

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu kanału dymowego i wyczystki, których drożność bezpośrednio przekłada się na ekonomiczną i bezpieczną pracę kominka. Do palenisk powinno używać się tylko suchego opału, najlepiej z drzew liściastych, ponieważ iglaste zawierają żywicę, która zanieczyszcza komin. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapoznamy się z oczekiwaniami i zaproponujemy produkty, które najlepiej sprawdzą się w danym pomieszczeniu.

kominki z Norwegii